Petr je muž a táta 3 dětí. Jednoho dne zjistil, že cítí a vidí více než předpokládá hmotný svět. Byla tu energie v rukou, vidění energetického pole člověka a aury. Cvičil a meditoval. Praktikoval thetahealing a další. Prošel s láskou dlouhé období nemoci své ženy a po jejím odchodu z tohoto světa pokračuje ve své práci, vztahu ke světu i Vesmíru. Smrt mu dala další život.

Jeho role jsou také moderátor, manažer, podnikatel a průvodce lidí na cestě. Využívá svých darů energetického léčení a vidění, je aktivním podporovatelem života.

Je certifikovaný kouč a je popularizátorem metod Wim Hof a Thetahealing. Věnuje se vedení skupin zaměřených na vědomý život. Veřejně vystupuje, např. v internetovém vysílání Cesty k sobě a na přednáškách v ČR i zahraničí. Ve svých terapeutických sezeních využívá češtinu, angličtinu a také rozvíjí svoji polštinu a němčinu.

S kým pracuji

 
Pracuji formou léčebných rozhovorů s jednotlivci, páry i skupinami.  Pracuji i se zvířaty, obytnými prostory, zahradami, drahými kameny.

Co dělám a jak

 
Pracuji osobně i na dálku. Osobní konzultace je plná povídání si. Společně si pojmenujeme co budeme řešit a začneme na tom pracovat. Naladím se na potřebná témata a harmonizuju procesy a toky energie tak, abychom mohli jít do hloubky pocitů a bloků. Energie v místnosti je v jednotě a úplně cítíte ty pocity na těle i na duši. To je začátkem pozitivních změn. Rozhovor pomáhá ladit své energetické pole, uvolnit se a najít se.

Společně jdeme do hloubky, až tam, kde se setkáváme každý sám se sebou. Tam, kde náš záměr v tomto životě odhaluje své kořeny. Najdeme to co trápí a bolí. Najdeme jak to vyřešit a zahojit.

Práce na dálku je stejně funkční jako ta v osobním setkání. Naše mysl tvoří bloky času a prostoru, ale energie, která tvoří vše, žádné omezení nemá.

Kontakty

 
tel.: 724 031 027
e.petrhorak@gmail.com