Dara N.

Absolvovala jsem u Petra několik navazujících terapií a musím ho vřele doporučit. Jeho léčitelské schopnosti jsou mimořádné. Kombinuje různé techniky práce s energií. Je úžasně intuitivní a vnímavý.

Tama H.

Před časem mě poměrně často bolela hlava. Nepomohlo nic, než ve finále prášek. Působením Petra na mou hlavu bolesti vždy ustoupily anebo se výrazně zmírnily. Postupem doby a jeho dlouhodobým působením jsem dosáhla toho, že mě hlava bolí zcela výjimečně. A to je úžasné.

Josefa K.

Moje zdravotní problémy mě tlačí do neustálé práce na sobě. Pan Petr mi na mé cestě opravdu pomohl. Vstoupili jsme spolu do mých traumat v minulých životech, rozklíčovali jsme původ mých problémů a odstranili vše, co bylo třeba. Odezva byla okamžitá. Zlepšení jak na duševní, tak na fyzické rovině. Děkuji Petře!

Iveta K.

Petr mi byl doporučen neboť jsem nevěděla kudy kam.Vubec jsem netušila jak se může na dálku pracovat.O energiich jsem něco věděla,první jeho lekce když mi volal,byla úžasná a byla tam u mně naděje. Jsem s dětství zablokovana,strachem,strach z výšek,ze tmy uzavřených prostor. Na tom s Petrem pracujeme ,po pár lekcích byl velký obrat.Citila jsem tu energií,kterou mi předává.. Věřím,že jeho síla a energií je léčivá,vždy po jeho lekci jsem postoupila dál.

PES – text píše majitelka 🙂

Pes bez energie po mozkové mrtvici a zranění na zádech. (ukázala se tam hádka majitelů, a útok od cizího muže). Po energetickém působení běhá, je veselá, rychlé hojení ran. Veliká změna.