Setkávám se s lidmi, kteří hledají úlevu a odpovědi ve svém životě. Potřebují něco pochopit, projít a vyřešit. Někdy je bolí fyzické tělo, někdy duše a většinou obojí. Je úžasné zažívat ten okamžik, kdy se necháme vést a najednou se objevují ta správná témata k řešení. Proto je léčení někdy více o harmonizaci těla, někdy o událostech v minulých životech, někdy o biotronice, někdy o povídání, čakrách, proudění energie, životním přístupu a většinou od všeho kousek 😊.
Když se dva lidé sejdou a začnou si povídat, dochází k úžasné události – jejich energie spolu hovoří. Nastartuje se léčebný a harmonizující proces na všech úrovních bytí. Vidím to jako setkání v energii stvoření, tam se odehrává vše, teď a tady. Vnímám, že energie nic a nikoho nehodnotí, ani nic nepřikazuje. Je to energie, ze které je vše stvořené. Sleduji v energetickém poli člověka jeho slova, když mluví o svém životě. Vynořují se celé proudy energie. Mají různou kvalitu, tvar i barvu. Je tu přítomný příběh nás všech, jen ho posloucháme každý z jiného těla.
Smysl našeho setkání vidím v tom, aby člověk pocítil svoji sílu a moc (ve smyslu vnímat sebe jako člověka ve vlastní moci). Žádná závislost na darech druhých. Naučit se konat, aktivovat svoje dary a jít…
Často pracuji na dálku. Časoprostor, ve kterém si myslíme, že se nacházíme, má svá pravidla. Energie však žádná pravidla nemá 😊, ani čas, ani vzdálenost.
Ať se nám daří ji vnímat … vždyť jsme to my všichni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *